Mamy przyjemność poinformować, że z początkiem września rozpoczęliśmy rekrutację do projektu Lider w LOT. Realizowane w ramach projektu warsztaty, zajęcia i wycieczki współfinansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasza oferta została przygotowana przede wszystkim do osób starszych ale nadal chcących aktywnie działać w środowiskach lokalnych na terenie powiatu inowrocławskiego.

Za nami pierwsze spotkanie w Janikowie, zorganizowane przy wsparciu Wiceburmistrza - Pana Jacka Dumy. Jeśli jesteś osobą w dojrzałym wieku, lecz nadal chcesz aktywnie spędzać czas i podejmować inicjatywy na rzecz swojej rodziny i znajomych, zapraszamy do udziału w projekcie Lider w LOT. Organizowane przez nas warsztaty to sposób na poznanie nowych znajomych, nabycie nowych umiejętności oraz zaangażowanie osób z najbliższego otoczenia do aktywnego spędzenia czasu. 

Formularz aplikacyjny można pobrać i wypełnić w naszym biurze przy ul. Solankowej 77 w Inowrocławiu. Już wkrótce więcej informacji na dedykowanej stronie internetowej projektu.