flixbusW wyniku podpisanej umowy LOT Kujawy został agentem Flix Bus. Flix Bus oferuje podróże do 2000 miast w 30 krajach. Jednym z punktów, na których zatrzymują się autobusy Flix Bus jest Inowrocław, skąd można bezpośrednio dojechać do Gniezna, Poznania, Berlina, Torunia, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Leszna, Wrocławia.

Po raz drugi LOT Kujawy brał udział w warsztatach, których celem jest zbudowanie trwałej marki i promocji Kujaw. Tym razem spotkanie, w którym brali udział przedstawiciele Uzdrowisk, PTTK, Samorządów, Informacji Turystycznych i innych podmotów zaangażowanych w branży turystycznej, odbyło się we włocławskim Bowarze B. 

Lokalna Organizacja Turystyczna Kujawy, zaprasza do współpracy osoby posiadające wiedzę i doświadczenie w obszarach turystyka, marketing, organizacja imprez. Wymagamy bardzo dobej znajomości regionu Kujaw, doświadczenia w relacjach z klientaim oraz zaangażowania w powierzone zadania. W zamian oferujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, nowe zmieniające się wyzwania, szkolenia podnoszące kompetencję oraz zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w biurze LOT Kujawy prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

project30 lipca 2019 r. w Willi Orłowo miało miejsce spotkanie przedstawicieli lokalnego samorządu, podmiotów gospodarczych oraz organizacji turystycznych z całego regionu Kujaw z reprezentantami agencji marketingowej Locativo z Krakowa. Agencja Locativo, znana m.in. ze stworzenia szlaku TeH2O w Bydgoszczy przy współpracy z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, podjęła się zadania budowy turystycznego produktu flagowego dla Kujaw. Podczas spotkania LOT Kujawy reprezentował swoich członków i pomysły, które w przyszłości przyczynią się do promocji regionu.

Wszystkich naszych klientów i kontrahentów prosimy o regulowanie płatności na konto bankowe:
MBank 34 1140 2004 0000 3402 7889 3664

Lokalna Organizacja Turystyczna Kujawy
ul. Solankowa 77
88-100 Inowrocław

7 czerwca 2019 r. w Krajowym Rejestrze Sądowym dokonano zmiany nazwy naszego stowarzyszenia. Od tej chwili działamy pod nazwą Lokalna Organizacja Turystyczna Kujawy, a naszą nową siedzibą jest biuro przy ul. Solankowej 77 w Inowrocławiu.

Dziękujemy za zaufanie i chęć współpracy Wójtowi i Zarządowi Gminy Inowrocław, który 30 maja br. podjął uchwałę o przystąpieniu w poczet członków Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. 

Od czerwca br. rozpoczynamy pracę w Parku Solankowym. Dzięki współpracy z Solanki Medical Spa, nasze nowe biuro będzie działać w samym jego centrum, tuż prz muszli koncertowej. W nowej lokalizacji będzie można uzyskać informację o atrakcjach całego regionu Kujaw.

Miło nam poinformować, że w szeregach naszych członków jest nowy samorząd. Gmina Chodecz przystąpiła do stowarzyszenia wnosząc nowe pomysły i członka komisji rewizyjnej - Panią Dorotę Grabczyńską. 

W marcu br. uczestnicy walnego zebrania członków Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, postanowili o rozszerzeniu obszaru działalności stowarzyszenia. Podjęliśmy starania o zawiązanie współpracy z jak największą liczbą organizacji turystycznych i samorządów działających na terenie CAŁYCH Kujaw. Następstwem tych decyzji jest wniosek o zmianę nazwy stowarzyszenia.

Lokalna Organizacja Turystyczna Kujawy © 2019